reklama
reklama

Ko Tao: tajska wyspa - mekka dla nurków [wideo]

dodano: 2017-06-03 17:07 | aktualizacja: 2019-10-16 14:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: podrozezantena.pl

Ko_Tao_palma_podrozezanatena_360px.jpg Na Koh Tao czy Ko Tao, czyli Wyspę Żółwi trafiłem dwa razy - za każdym razem w innej porze roku - raz w czerwcu, gdy zwykle bywa pora deszczowa - jest bardzo gorąco i wilgotno, oraz w grudniu, gdy przytrafił się sztorm z 4-metrowymi falami, ale potem po 2 dniach było całkiem przyjemnie. Prawda jest taka, że odpoczynek tam jest jak odrobina raju na Ziemi. Anteny kolorowe...

Ko_Tao_antenka_podrozezantena_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Anteny na Ko Tao

Anten na Ko Tao nie brakuje, bo w końcu to wyspa, więc zarówno programy telewizyjne, jak i Internet najczęściej pochodzi z satelity. Odległość do lądu stałego oto około 70 km. Mimo tego w prawie każdej restauracji czy barze jest Internet po wifi, a także telewizor z tajską telewizją.
 
Takich kolorów anten satelitarnych jak w Tajlandii nie spotyka się w Europie

Istotne jest to, że choć prędkość Internetu nie powala, to liczba darmowych wifi lub tych na hasło, gdy tylko się coś zamówi jest ogromna. Za to anteny satelitarne są kolorowe: czerwone, zielone i niebieskie.

Chcesz pojechać na Ko Tao? Zajrzyj tu...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Azja


Artykuły